Ile kosztuje dobry płyn do dezynfekcji rąk?

2020-10-23

Obecnie wciąż dezynfekcja jest jednym z najważniejszych tematów, odnoszących się przede wszystkim do prowadzenia działalności gospodarczych. Wyposażenie swojego sklepu czy hotelu w takie specyfiki jest bowiem zgodnie z prawem twoim obowiązkiem. Jakie w takim razie są dzisiejsze ceny za płyny dezynfekujące?


Płyn do dezynfekcji rąk https://wszystko-do-hotelu.pl/30-do-mycia-i-dezynfekcji wczoraj i dzisiaj

Jeszcze kilka miesięcy temu za pięciolitrową bańkę jakiegokolwiek płynu do dezynfekcji rąk trzeba było zapłacić nawet dwieście złotych i więcej. Dzisiaj na szczęście popyt nieco się zmniejszył, a ceny wróciły do normy, chociaż i tak są znacznie wyższe niż jeszcze na początku roku. Płyn do dezynfekcji rąk obecnie kosztuje od około trzydziestu złotych za pięć litrów specyfiku o nieco łagodniejszym składzie i zapachu. Trzeba bowiem pamiętać, aby płyn do dezynfekcji rąk dobierać również pod kątem składników do miejsca, w jakim ma się znajdować i spełniać swoją rolę.


Ostry płyn do dezynfekcji rąk nie do hotelu

Hotel ma się kojarzyć z elegancją i delikatnością, dlatego w takich miejscach lepiej zainwestować w nieco droższy płyn do dezynfekcji rąk o przyjemnym, niezbyt mocnym zapachu.