Regularne dochody, a uzyskanie pożyczki

2020-08-02

Znacznie łatwiej jest uzyskać pożyczkę, gdy uzyskuje się dochody ze źródeł, które firmy finansowe uznają za bardzo bezpieczne. Do takich zaliczają się między innymi świadczenia rządowe. Dla firm finansowych są to bezpieczne źródła dochodu, gdyż w przypadku braku spłaty zobowiązań można łatwo ściągnąć z nich zadłużenie.


Jakie znaczenie ma zdolność kredytowa?

Trzeba brać pod uwagę, że zdolność kredytowa ma bardzo duże znaczenie z punktu widzenia uzyskanie oczekiwanej kwoty. W tym względzie im wyższe są dochody, tym znacznie łatwej jest pozyskać pożyczkę w większych kwotach. Z tego powodu wiele firm oferuje pozyczki na 500 plus i alimenty, gdyż takie dochody zwiększają łączne dochody uzyskiwane przez klientów. Przekłada się to oczywiście na większą zdolność kredytową, która pozwala udzielać w bezpieczny sposób znacznie większych pożyczek na 500 plus i alimenty.


Jak szukać takich pożyczek?

Gdy szuka się pożyczek, które udzielane są dla klientów uzyskujących dodatkowe świadczenia warto jest sprawdzić informacje na:

- platformach pożyczkowych,

- serwisach finansowych,

- stronach firm pożyczkowych.

Porównanie poszczególnych informacji o ofertach pożyczkowych pozwala wyselekcjonować takie, które są dostępne na znacznie lepszych warunkach finansowych. W tym względzie można znaleźć zarówno pożyczki oferowane na krótkie jak też długie okresy czasu. Liczyć można również na uzyskanie większych pożyczek przy posiadaniu wyższych dochodów w związku z posiadaniem dodatkowych dochodów, do których zaliczyć można alimenty czy świadczenie pięćset plus.