Rezydencje gwiazd Hollywood- nie zawsze w dobrym guście

2020-10-08

Wielkie pieniądze pozwalają na zbudowanie domu marzeń. W przypadku gwiazd światowego formatu nie jest to zbudowanie, ale udekorowanie u meblowanie domu marzeń.

Gwiazdy mieszkające w Hollywood właściwie nie mają ograniczonych środków i zastanawiając się nad tym, jak ma wyglądać ich miejsce na ziemi (albo nawet kilka miejsc na ziemi), mogą tak naprawdę zrobić wszystko, na co mają tylko ochotę. Dlatego bardzo często wielkie rezydencje w Hollywood wcale nie są takie piękne, ponieważ ich właściciele nie zawsze mają super gust. Często wybierają na przykład stół i krzesła do kuchni jakich nikt inny by nie wybrał. Z racji posiadania wielkich pieniędzy, decydują się na architektów, czy dekoratorów wnętrz, ale nie słuchają się ich rad, czy nie korzystają z ich wykwalifikowanej pomocy, ponieważ uważają, że sami wiedzą najlepiej. W ten sposób budowane są wille w Hollywood, które potem ciężko jest sprzedać.

Czemu? Ponieważ okazuje się, że wielka gwiazda muzyki pop, w swoim bajkowym domu na środku ogródka postawiła wielkich rozmiarów kolorową fontannę, która również może wylewać czekoladę zamiast wody, jeżeli gwiazda zdecyduje się na wielką imprezę dla wszystkich gwiazd z muzycznego świata.